Zľavy pre verných klientov

V rámci zlepšovania našich služieb a starostlivosti o zákazníkov prinášame pre všetkých, ktorí opakovane nakúpia ľubovoľné produkty z nášho sortimentu prémiové vernostné zľavy. Ceníme si vašu dôveru, odporúčania a referencie.

Zľava TOP klient
Každého registrovaného zákazníka, ktorý v jednom roku nakúpi viackrát, alebo jednorázovo a fyzicky odoberie tovar v hodnote nad 100,-€ odmeníme nastavením bonusovej zľavy TOP klient vo výške 2%. Poskytnutá zľava sa okamžite po jej pridelení objaví pri vašom prihlásení. Všetky ceny produktov z našej ponuky budú zobrazené so zníženou cenou (o výšku zľavy).

Zľava VIP klient
Pri nákupe a fyzickom odbere v jednom roku nad 300,-€ získate od nás zľavu VIP klient vo výške 3% z ceny nákupu. Opätovne po prihlásení sa, budú ceny produktov znížené o výšku zľavy.

Špeciálne zľavy
Ak plánujete nákup väčšieho množstva produktov  ako  spotrebiteľ pre ďalší predaj napíšte nám mario.adamkovic@agfilter. Pripravíme vám návrh dodávky so špeciálnymi cenovými podmienkami, podľa hodnoty nákupu a počtu kusov.

Oplatí sa nakupovať, ušetríte.
Vaše nákupy, ktoré ste uskutočnili v priebehu tohto roku do spustenia nových stránok budú započítané. Uvedené zľavy platia pre nákupy uskutočnené prostredníctvom stránok a on-line objednávok.

Podmienky poskytovania
Poskytnuté zľavy sa nevzťahujú na tovar, ktorý je na stránach označený a zaradený v kategórii AKCIE. Rovnako pod zľavy nespadá tovar, ktorý sa nachádza v ponuke Výpredaj. Akékoľvek typy zliav nie je možné medzi sebou kombinovať (napríklad vip + top klient a podobne). Vždy platí len jedna výška zľavy (tá najvyššia).

Zľavy sú poskytované len pri plnej a pravdivej registrácii (uvedenie všetkých údajov vyžadovaných pri registrácii). Prevádzkovateľ stránok si vyhradzuje právo odmietnuť udelenie zľavy pri nedodržaní obchodných podmienok. Nárok na zľavu vzniká len pri skutočnom odbere tovaru (jeho zaplatením). Nárok na spätne uznanú zľavu nie je možný.