Vrátenie tovaru

Nakupujete u nás bez rizika. Tovar ktorý si zakúpite v AK filter s.r.o. a tak isto aj na stránkach www.agfilter.sk, www.akfilter.sk môžete aj v prípade uplynutia lehoty 7 pracovných dní vrátiť až do 14 dní a my vám ho vymeníme za iný, alebo vám vrátime celú hodnotu tovaru. Tovar musí byť v takomto prípade neotvorený, nepoužitý, nepoškodený a v originál balení. Tovar je potrebné vrátiť poštovým kuriérom spolu s príslušenstvom vrátane dokumentácie, dokladu o zaplatení, dodacieho listu na centrálu spoločnosti (P.J.Šafárika 378/13, 92701 Šala). Neposielajte tovar na dobierku, takto zaslaný tovar nepreberáme. Odporúčame Vám tovar poistiť.
 Ak ste tovar už použili, alebo vybalili do 30 dní ho od vás odkúpime za spoločne dohodnutú cenu. Finančné prostriedky vám budú vrátené do 15 dní bankovým prevodom na vami určený účet. Náklady na doručenie a vrátenie tovaru nie sú predmetom vrátenia, alebo výmeny. Vaše otázky na vrátenie, alebo výmenu nám napíšte na adresu objednavky [at] akfilter [dot] sk

 

Príloha obchodných podmienok č. 1Poučenie o uplatnení práva spotrebiteľa na odstúpenie od zmluvy pri predaji tovaru na diaľku (PDF)

Príloha obchodných podmienok č. 2: Vzorový formulár na odstúpenie od zmluvy pri predaji tovaru na diaľku (PDF)